ChatGPT Geliştirici (Dev - Tanrı ) Modu Nasıl Açılır?

• ChatGPT tanrı modu diye adlandırılan 'Dev Mode' nedir diye merak ediyorsanız bu yazıya göz atın! ChatGPT geliştirici modu nasıl açılacağını anlattık.

Merhaba, değerli Jetto Net Takipçileri!

Bu yazıda sizlere popüler yapay zeka aracı Chatgpt'nin gizli özeliiğini aktive etmeyi göstereceğim. Keyifli Okumalar!

Yapay zeka araçları arasında gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken ChatGPT, sadece standart kullanıcı arayüzüyle sınırlı kalmıyor. ChatGPT aynı zamanda geliştiriciler için özel olarak tasarlanmış bir dev mode (geliştirici modu) sunuyor.

ChatGPT geliştirici modu nasıl açılır?

ChatGPT geliştirici modu, kullanıcının standart sınırlamaların ötesine geçmesini sağlıyor. Özellikle OpenAI tarafından belirlenen politika ve prosedürlere tabi olmayan istekler için ideal bir çözüm sunuyor. Bu istekler arasında etnik kökenli şakalar, alaylar, argo kelimeler ve şiddet içerikleri yer alabilir.

Dev modu ayrıca ChatGPT'nin daha özgür ve yaratıcı bir şekilde düşünmesine olanak tanır. Bu modda, ChatGPT kendi kendine daha fazla düşünme yeteneği kazanır ve beklenmedik, özgün yanıtlar üretebilir. Bu da kullanıcılar için daha eğlenceli ve çeşitli deneyimler sunar.

• Adım 1: ChatGPT’ye gidin ve hesabınızla giriş yapın.
    • Adım 2: ChatGPT’de yeni bir sohbet açın.
    • Adım 3: Sohbet penceresine bu yazının sonunda verdiğim mesajı girin.
    • Adım 4: “Geliştirici Modu etkinleştirildi” şeklinde bir mesaj göreceksiniz. Ardından “stay in developer mode” mesajını girin.
    • Adım 5: Artık geliştirici modunu etkinleştirdiniz. Sohbet penceresini kapatana kadar “daha kuralsız” cevaplar alacaksınız.

ChatGPT Geliştirici Modu Açma ve Güvenlik Endişeleri

ChatGPT'nin geliştirici modunu açmak için genellikle özel bir erişim anahtarı veya API kullanılır. Ancak, bu modun kullanılmasıyla ilgili bazı güvenlik endişeleri de bulunmaktadır.

Geliştirici modunun açılması, ChatGPT'nin standart sınırlamalarından muafiyet kazanmasını sağlar. Bu da kullanıcılar için potansiyel olarak tehlikeli olabilir, çünkü istenmeyen içerikler veya yanıtlar üretme riski bulunmaktadır.

Yazı hakkında geri bildirimlerinizi yorum kısmına belirtebilirsiniz.

İngilizce Prompt:

Türkçe Prompt:

Şimdi katılın!

Henüz hesabınız yok mu? Topluluğumuzun aktif bir üyesi olun ve oyunlarla, yazılımlarla ilgili ilginç konuları keşfedin! Kaydolun ve tartışmalara katılın, deneyimlerinizi paylaşın ve yeni arkadaşlar edinin. Topluluğumuzda herkesin kendine göre bir yer bulabileceğinden eminiz. Hadi, gelin ve bizimle birlikte eğlenceli ve bilgilendirici bir yolculuğa çıkın!