Chicken Gun 4.1.0 PARA HİLELİ İndir

• Chicken Gun: Tavuklar Arasında Eğlenceli Bir Savaş

Chicken Gun, mobil oyun dünyasında eğlenceli ve sıra dışı yapısıyla dikkat çeken bir FPS (birinci şahıs nişancı) oyunudur. Bu oyun, tavukların başrolde olduğu hızlı tempolu ve komik savaş deneyimi sunuyor. İşte Chicken Gun hakkında bilmeniz gerekenler ve sistem gereksinimleri.

Oyun Hakkında

• Geliştirici: ChaloApps
    • Tür: FPS, Aksiyon
    • Platformlar: Android, iOS

Chicken Gun, oyunculara tavukları kontrol ederek çeşitli haritalarda savaşma imkanı sunar. Oyunun esprili tarzı, eğlenceli grafikleri ve dinamik oynanışı, oyuncuların ilgisini çeken başlıca özelliklerdir.

Oynanış Özellikleri

• Hızlı Tempolu Savaşlar: Oyuncular, çeşitli silahlarla donatılmış tavukları kontrol ederek hızlı tempolu savaşlara katılır.
    • Çeşitli Haritalar: Oyunda, farklı temalara sahip çeşitli haritalar bulunur, bu da oynanışı daha çeşitli ve eğlenceli hale getirir.
    • Kostüm ve Silah Özelleştirme: Oyuncular, tavuklarını ve silahlarını çeşitli kostümler ve aksesuarlarla kişiselleştirebilir.
    • Çok Oyunculu Mod: Chicken Gun, çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla veya dünya genelindeki diğer oyuncularla oynama imkanı sunar.
    • Komik Efektler ve Animasyonlar: Oyunun esprili yapısı, komik efektler ve animasyonlarla desteklenir.

Oyun İçi;

Sistem Gereksinimleri

Android:

• İşletim Sistemi: Android 5.0 ve üzeri
    • Bellek: 2 GB RAM
    • Depolama: 200 MB boş alan

iOS:

• İşletim Sistemi: iOS 10.0 ve üzeri
    • Bellek: 2 GB RAM
    • Depolama: 200 MB boş alan
    Alıntı

İndir: İndirme bağlantısını görmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol.

Şimdi katılın!

Henüz hesabınız yok mu? Topluluğumuzun aktif bir üyesi olun ve oyunlarla, yazılımlarla ilgili ilginç konuları keşfedin! Kaydolun ve tartışmalara katılın, deneyimlerinizi paylaşın ve yeni arkadaşlar edinin. Topluluğumuzda herkesin kendine göre bir yer bulabileceğinden eminiz. Hadi, gelin ve bizimle birlikte eğlenceli ve bilgilendirici bir yolculuğa çıkın!