Gta San Andreas Full İndir + Orjinal Steam Versiyon + Türkçe

• Grand Theft Auto: San Andreas - Los Santos'a Hoş Geldiniz!

Merhaba GTA severler!

Bugün sizlere efsanevi Grand Theft Auto serisinin unutulmaz oyunu Grand Theft Auto: San Andreas'ı tanıtacağım. Los Santos, San Fierro ve Las Venturas şehirlerinin tehlikeli sokaklarına adım atmaya hazır mısınız? O zaman gelin, GTA San Andreas'ın büyüleyici dünyasını ve sistem gereksinimlerini birlikte keşfedelim.

Oyun Hakkında

Grand Theft Auto: San Andreas (GTA San Andreas), Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık dünya aksiyon-macera türünde bir video oyunudur. Oyun, serinin önceki oyunlarından daha geniş bir harita, daha fazla görev ve daha derin bir hikaye sunuyor.

Hikaye

GTA San Andreas, Carl "CJ" Johnson adlı karakterin, annesinin ölümünden sonra Los Santos'a geri dönmesiyle başlar. CJ, eski çetesine ve ailesine yardım etmek için suç dünyasına geri döner. Oyun, CJ'in kardeşleriyle ve çetesiyle olan ilişkilerini, şehrin yozlaşmış polisleri ve rakip çetelerle mücadelesini anlatır.

Oynanış

GTA San Andreas, açık dünya oynanışıyla oyunculara büyük bir özgürlük sunar. Oyuncular, ana görevlerin yanı sıra yan görevleri yapabilir, araç çalabilir, çatışmalara girebilir, spor yapabilir, kıyafet değiştirebilir ve şehirde serbestçe dolaşabilirler. Oyun, ayrıca birçok farklı aktivite ve mini oyun içerir.

Oyun İçi Görseller;

Sistem Gereksinimleri

GTA San Andreas'ı sorunsuz bir şekilde oynayabilmek için aşağıdaki minimum ve önerilen sistem gereksinimlerine dikkat etmeniz gerekiyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

• İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP
    • İşlemci: 1 GHz Pentium III veya AMD Athlon
    • Bellek: 256 MB RAM
    • Ekran Kartı: 64 MB Video RAM (Geforce 3 veya üstü)
    • Disk Alanı: 3.6 GB boş alan
    • Ses Kartı: DirectX 9 uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

• İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
    • İşlemci: Intel Pentium 4 veya AMD Athlon XP
    • Bellek: 384 MB RAM (512 MB önerilir)
    • Ekran Kartı: 128 MB Video RAM (Geforce 6 veya üstü)
    • Disk Alanı: 4.7 GB boş alan
    • Ses Kartı: DirectX 9 uyumlu
    Alıntı

Full İndir ---> İndirme bağlantısını görmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol.

Sonuç

Grand Theft Auto: San Andreas, hikayesi, karakterleri ve detaylı dünyasıyla oyuncuları kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Eğer hala bu efsanevi oyunu denemediyseniz, Los Santos, San Fierro ve Las Venturas şehirlerinde CJ'in macerasına atılmanın tam zamanı!

Herkese iyi oyunlar!

Mesaj bir defa düzenlendi. Son düzenleyen: Skyness (15 Temmuz 2024 20:18).

Şimdi katılın!

Henüz hesabınız yok mu? Topluluğumuzun aktif bir üyesi olun ve oyunlarla, yazılımlarla ilgili ilginç konuları keşfedin! Kaydolun ve tartışmalara katılın, deneyimlerinizi paylaşın ve yeni arkadaşlar edinin. Topluluğumuzda herkesin kendine göre bir yer bulabileceğinden eminiz. Hadi, gelin ve bizimle birlikte eğlenceli ve bilgilendirici bir yolculuğa çıkın!