Gta 3 Full İndir

• Grand Theft Auto III: Liberty City'ye Hoş Geldiniz!

Merhaba GTA severler!

Bugün sizlere efsanevi Grand Theft Auto serisinin üçüncü oyunu olan Grand Theft Auto III'ü tanıtacağım. Liberty City'nin karanlık ve tehlikeli sokaklarına adım atmaya hazır mısınız? O zaman gelin, GTA III'ün büyüleyici dünyasını ve sistem gereksinimlerini birlikte keşfedelim.

Oyun Hakkında

Grand Theft Auto III (GTA III), Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık dünya aksiyon-macera türünde bir video oyunudur. 3D grafiklerle donatılmış ilk GTA oyunu olan GTA III, seriye yeni bir soluk getiriyor ve oyuncuları tamamen serbest bir dünyaya davet ediyor.

Hikaye

GTA III, Claude adlı karakterin Liberty City'deki intikam arayışını konu alır. Sevgilisi Catalina tarafından ihanete uğrayan Claude, hapishaneden kaçtıktan sonra Liberty City'de suç dünyasına adım atar ve Catalina'dan intikam almak için yeraltı dünyasında yükselmeye çalışır.

Oynanış

GTA III, açık dünya oynanışıyla oyunculara büyük bir özgürlük sunar. Oyuncular, ana görevlerin yanı sıra yan görevleri yapabilir, araç çalabilir, çatışmalara girebilir ve şehirde serbestçe dolaşabilirler. Oyunun atmosferi, görev çeşitliliği ve özgürlük hissi, oyunculara unutulmaz bir deneyim sunar.

Oyun İçi Görseller;

Sistem Gereksinimleri

GTA III'ü sorunsuz bir şekilde oynayabilmek için aşağıdaki minimum ve önerilen sistem gereksinimlerine dikkat etmeniz gerekiyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

• İşletim Sistemi: Windows 98 / ME / 2000 / XP
    • İşlemci: 450 MHz Intel Pentium III veya AMD Athlon
    • Bellek: 96 MB RAM
    • Ekran Kartı: 16 MB Direct3D uyumlu ekran kartı
    • Disk Alanı: 500 MB boş alan
    • Ses Kartı: DirectX 8.1 uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

• İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP
    • İşlemci: 700 MHz Intel Pentium III veya AMD Athlon
    • Bellek: 128 MB RAM
    • Ekran Kartı: 32 MB Direct3D uyumlu ekran kartı
    • Disk Alanı: 500 MB boş alan
    • Ses Kartı: DirectX 8.1 uyumlu
    Alıntı

Full İndir ---> İndirme bağlantısını görmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol.

Sonuç

Grand Theft Auto III, hikayesi, karakterleri ve detaylı dünyasıyla oyuncuları kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Eğer hala bu efsanevi oyunu denemediyseniz, Liberty City'nin tehlikeli sokaklarında Claude'un macerasına atılmanın tam zamanı!

Herkese iyi oyunlar!

Mesaj bir defa düzenlendi. Son düzenleyen: Skyness (15 Temmuz 2024 20:20).

Şimdi katılın!

Henüz hesabınız yok mu? Topluluğumuzun aktif bir üyesi olun ve oyunlarla, yazılımlarla ilgili ilginç konuları keşfedin! Kaydolun ve tartışmalara katılın, deneyimlerinizi paylaşın ve yeni arkadaşlar edinin. Topluluğumuzda herkesin kendine göre bir yer bulabileceğinden eminiz. Hadi, gelin ve bizimle birlikte eğlenceli ve bilgilendirici bir yolculuğa çıkın!