Red Alert 2 ve Yuri's Revenge Türkçe Dublaj İndir Oyna!

• Herkese merhaba ben Kurtuluş;

Red Alert 2 ve Yuri’s Revenge oyunlarına Türkçe dublaj yaptım.

Oyunun içerisinde bulunan bütün ingilizce birim sesleri dış sesler ve ara videolar tamamen Türkçe dublajlandı.

İki oyunuda ücretsiz sunmayı planlıyorum fakat;

Herkese Merhaba; Sadece Red Alert 2 ve Yuri's Revenge için 3500'den Fazla Ses ve Video Dublajı Yapmam Gerekti ve bunun içinde Çok Fazla Vakit Harcadım. Bunun Sürdürülebilir Olması İçin ve Oyunların Türkçe Dublajına Devam Edebilmem için Maddi Desteğe İhtiyacım var. Sizde "Süper Teşekkür" Göndererek, Kanalıma "Katıl"arak veya "Abone" Olarak Destek Olabilirsiniz. Red Alert 2 Yuri's Revenge İndirmek İçin "1.000 Süper Teşekkür" Gerekmektedir. Sadece Red Alert 2 Türkçe Dublaj İndirmek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayın Ücretsizdir:

Not: Süper Teşekkür Ücreti Sadece 20TL

1.000 sayısına ulaşınca ücretsiz verilecektir.

Harici İçerik www.youtube.com
    Harici kaynaklardan paylaşılan içerikleri, izniniz olmadan görüntüleyemezsiniz.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi durumunda, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bu konuda daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Harici kaynaklardan paylaşılan içerikleri, izniniz olmadan görüntüleyemezsiniz.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi durumunda, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bu konuda daha fazla bilgi verdik.

Sırada GTA 3, vice city ve San Andreas var

oyunu dublajlamak işin kolay kısmıydı fakat beni yoran seslerin birebir orijinal Red Alert 2 formatına getirmek oldu çok eski programları bulup istenilen formata dönüştürmem gerekti. birim sesleri ve dış sesler telsiz efektli olduğundan ses klonlama bu şekilde çıktı. gerçi bence gayet iyi oldu... yani inanın Red Alert 2yi dublajladığıma pişman oldum diyebilirim.

Neden Destek olmasınız?

Çünkü bu işi ciddi manada hemen her trend oyun için yapıp geliştirip kendime bu iş için bir ekip oluşturmayı düşünüyorum ve hayalimdi de diyebilirim...

Mesaj bir defa düzenlendi. Son düzenleyen: IamROOT (24 Temmuz 2024 12:07).

• Merhaba,

Paylaşım için teşekkürler :saint:

Mesaj bir defa düzenlendi. Son düzenleyen: IamROOT (24 Temmuz 2024 16:08).

Şimdi katılın!

Henüz hesabınız yok mu? Topluluğumuzun aktif bir üyesi olun ve oyunlarla, yazılımlarla ilgili ilginç konuları keşfedin! Kaydolun ve tartışmalara katılın, deneyimlerinizi paylaşın ve yeni arkadaşlar edinin. Topluluğumuzda herkesin kendine göre bir yer bulabileceğinden eminiz. Hadi, gelin ve bizimle birlikte eğlenceli ve bilgilendirici bir yolculuğa çıkın!