Wolfenstein Türkçe Dublaj İndir Oyna!

• Wolfenstein Dublajında;

3.100+ ses dosyası 382 tane SPK dosyasının içindeydi önce tek tek dosyası çıkıp isimlendirmem gerekti...

3.100+ ses dosyası (Bu seferkiler uzun dosyalardı) Dublajladım....

Dublaj Stereo olduğundan oyun mono desteklediğinden bütün ses dosyalarını mono yapmak zorunda kaldım...

tüm bu işlemlerden sonra 382 adet spk dosyasını tek tek paketlemek zorunda kaldım...

Birde videolar var tabiki....

25 Adet video dosyasının önce sesleri ve efeklerini tek tek ayırdım sonra seslere dublaj yaptım en sonda ise sesleri efektleri ve videoyu birleştirdim.

Dublajlardan fırsat bulupta paylaşım yapamıyorum kanalıma abone olup sosyal medyada yada forumlarda paylaşırsanız destek olursunuz.

İyi Oyunlar Eğlenin 😊

indirme Linki Video Açıklamasında:

Harici İçerik www.youtube.com
    Harici kaynaklardan paylaşılan içerikleri, izniniz olmadan görüntüleyemezsiniz.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi durumunda, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bu konuda daha fazla bilgi verdik.

Şimdi katılın!

Henüz hesabınız yok mu? Topluluğumuzun aktif bir üyesi olun ve oyunlarla, yazılımlarla ilgili ilginç konuları keşfedin! Kaydolun ve tartışmalara katılın, deneyimlerinizi paylaşın ve yeni arkadaşlar edinin. Topluluğumuzda herkesin kendine göre bir yer bulabileceğinden eminiz. Hadi, gelin ve bizimle birlikte eğlenceli ve bilgilendirici bir yolculuğa çıkın!